




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 289EUR
Pret fara TVA
- ≈ 12 207 RON
- ≈ 2 566 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Pret fara TVA
- ≈ 10 399 RON
- ≈ 2 186 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 945EUR
Pret fara TVA
- ≈ 10 373 RON
- ≈ 2 181 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Pret fara TVA
- ≈ 103 997 RON
- ≈ 21 867 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Pret fara TVA
- ≈ 13 066 RON
- ≈ 2 747 USD


New Holland




New Holland 2405858



New Holland 2813009




New Holland 72182689


New Holland 9804054



New Holland 4552547


New Holland 87540358


New Holland 84195553


New Holland 72182327


New Holland 87408056



New Holland 2438614



New Holland 2813015



New Holland 2813013



New Holland 2164498



New Holland 4552745


New Holland 4524966



New Holland 4574840


New Holland 4524681



New Holland 2813009



New Holland 2813011



New Holland 4552559



New Holland 4552657



New Holland 4552560



New Holland 4552548



New Holland 2438601


New Holland 87425764


New Holland 87425766


New Holland 4526578



New Holland 2405855


New Holland 4524684



New Holland 2840515


New Holland 92252586



New Holland 2840587



New Holland 2840513





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Pret fara TVA
- ≈ 42 399 RON
- ≈ 8 915 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 9 631 RON
- ≈ 2 025 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 13 333 RON
- ≈ 2 803 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 5 333 RON
- ≈ 1 121 USD


New Holland 87375219




New Holland 2405860



New Holland 4552809




New Holland 84094055





New Holland 76093764


New Holland 87432773


New Holland 76054248


New Holland 76074486



New Holland 4552603





New Holland Kobelco



New Holland 2405419


New Holland 2164503


New Holland 76049543


New Holland 4524680


New Holland 87407129


New Holland 4574842
Ataşament New Holland 273
Vezi similareThe seller didn't indicate the price
Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.
For Sale, 2013, New Holland 273 grass pickup. This grass pick-up has been inspected. The inspection report can be downloaded from our website.
More information
Applicable material: Grass
Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.
The seller didn't indicate the price
Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.










