




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 288EUR
Pret fara TVA
- ≈ 12 185 RON
- ≈ 2 565 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Pret fara TVA
- ≈ 103 851 RON
- ≈ 21 863 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Pret fara TVA
- ≈ 13 047 RON
- ≈ 2 746 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Pret fara TVA
- ≈ 10 385 RON
- ≈ 2 186 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 945EUR
Pret fara TVA
- ≈ 10 358 RON
- ≈ 2 180 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Pret fara TVA
- ≈ 42 339 RON
- ≈ 8 913 USD



Metal-Technik für NEW HOLLAND TL 90
4 344EUR
- ≈ 23 134 RON
- ≈ 4 870 USD

Metal-Technik ür NEW HOLLAND TD.5.115
4 344EUR
- ≈ 23 134 RON
- ≈ 4 870 USD





Metal-Technik Frontlader für NEW HOLLAND TD 5050, 5030, 5020, 5010 / Ładowacz
4 344EUR
- ≈ 23 134 RON
- ≈ 4 870 USD



Metal-Technik Ładowacz czołowu / Frontlader NEW HOLLAND TD 80D, TD 95D
4 344EUR
- ≈ 23 134 RON
- ≈ 4 870 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 13 314 RON
- ≈ 2 803 USD



New Holland TVT - TUZ przedni podnośnik kompletny
2 747EUR
- ≈ 14 629 RON
- ≈ 3 079 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 9 618 RON
- ≈ 2 024 USD





New Holland T5.120 Dynamic Command Original NH
2 007EUR
- ≈ 10 688 RON
- ≈ 2 250 USD




New Holland SKOVL Korn/flisskovl med CNH teleskopophæng
1 672EUR
- ≈ 8 904 RON
- ≈ 1 874 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 5 325 RON
- ≈ 1 121 USD





Balast obciążnik do John Deere, Deutz, Fendt, Massey Ferguson, New Holland
1 258EUR
Pret cu TVA
- ≈ 6 699 RON
- ≈ 1 410 USD





EH Palettengabel für New Holland W50 1200 mm
950EUR
- ≈ 5 059 RON
- ≈ 1 065 USD





EH Palettengabel passend New Holland W70 2,5 t
950EUR
- ≈ 5 059 RON
- ≈ 1 065 USD





Euroadapter Skid Steer Hoflader Radlader Euro Adapter New Holland
833EUR
- ≈ 4 436 RON
- ≈ 933 USD





Sauermann HS 1500-KUD 1710-1KUD Automatyczny Zaczep Fendt John Deere New Holland Case IH
412EUR
- ≈ 2 194 RON
- ≈ 461 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 2 135 RON
- ≈ 449 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 2 135 RON
- ≈ 449 USD





New Holland Excavator bucket New Holland Graafbak 70 cm Graafmachine Bak – 0.7 x 0.57 x 0.60– Excavator Bucket
350EUR
Pret fara TVA
- ≈ 1 863 RON
- ≈ 392 USD


New Holland Case Obciążnik Balast 45 kg 87353832
103EUR
- ≈ 548 RON
- ≈ 115 USD


New Holland 2405868


New Holland 92252586



New Holland 2840515



New Holland 2840587



New Holland 2840513


New Holland 87375219



New Holland 2405855


New Holland 4574844


New Holland 4524681



New Holland RS-11.09-022


New Holland 87408056


New Holland 84094139


New Holland 72182327


New Holland 4526578



New Holland 421830A1


New Holland 4524966


New Holland 87540358


New Holland 84195553



New Holland 2813009



New Holland 2813011



New Holland 4552560



New Holland 4574840


New Holland RS-23.02-079



New Holland 421952A1



New Holland 4552547



New Holland 4552559


New Holland 87425764


New Holland 87425766


New Holland RS-20.11-018


New Holland 4524684



New Holland 4552745



New Holland 4552744



New Holland 2813016



New Holland 4552746




New Holland 2405860



New Holland 4552809




New Holland 2405858




New Holland 84094055



New Holland 2813009




New Holland 72182689


New Holland 9804054



New Holland 84092504



New Holland 73186417


New Holland NH064001FCK00


New Holland 47508496


New Holland 47565914



New Holland 4552657



New Holland 4552548



New Holland 2438601


New Holland 4526579


New Holland RS-11.10-033


New Holland 87407129


New Holland 4574842



New Holland 4552656
Ataşament New Holland 273
Vezi similare7 650EUR
Pret fara TVA
- ≈ 40 741 RON
- ≈ 8 577 USD
4 Iulie 2024
Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.
For sale 2015 New Holland 273 Grass Pickup. This pre-owned machine has undergone a comprehensive inspection, and a transparent, objective report is available on our website.
3m Working Width: Cover more ground in less time with the generous 3-meter working width of the New Holland 273 Grass Pickup.
Hydraulic Folding Wheels: Enjoy convenient transportation and storage with the hydraulically foldable wheels, allowing for easy maneuverability and space-saving.
Chain Lubrication: The New Holland 273 Grass Pickup features a reliable chain lubrication system, ensuring smooth and efficient operation during your harvesting tasks.
More information
Applicable material: Grass
Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.
7 650EUR
Pret fara TVA
- ≈ 40 741 RON
- ≈ 8 577 USD
4 Iulie 2024
Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.











