Perie Kärcher Brush Roller grey nou de vânzare - 6743988
Găsiți KÄRCHERAccesați anunțurile pentru KÄRCHER
Anunțul in arhiva

Acest anunt este sters din baza noastră de date. Puteti comanda: Kärcher Brush Roller grey

Postați un anunț de căutare
Deschideți catalogul
Anunțul Perie Kärcher Brush Roller grey nu mai este disponibil, dar am găsit oferte similare (17)
Oferte similare:
Kärcher Brush Roller grey - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Kärcher Brush Roller grey - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2
Kärcher Brush Roller grey - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 3

Kärcher Brush Roller grey

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57621260
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

85EUR

  • ≈ 444 RON
  • ≈ 96 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57621260
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Kärcher Brush Roll Gray - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1

Kärcher Brush Roll Gray

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57621260
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

85EUR

  • ≈ 444 RON
  • ≈ 96 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57621260
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Kärcher Brush Roller - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Kärcher Brush Roller - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2

Kärcher Brush Roller

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57621320
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

90EUR

  • ≈ 470 RON
  • ≈ 102 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57621320
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Kärcher Brush Roller, Grey - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Kärcher Brush Roller, Grey - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2
Kärcher Brush Roller, Grey - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 3
Kärcher Brush Roller, Grey - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 4

Kärcher Brush Roller, Grey

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 47622520
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

75EUR

  • ≈ 391 RON
  • ≈ 85 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 47622520
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Kärcher Brush Roller Gray - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Kärcher Brush Roller Gray - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2

Kärcher Brush Roller Gray

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57622100
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

100EUR

  • ≈ 522 RON
  • ≈ 113 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57622100
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Kärcher Brush Roller, Red - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Kärcher Brush Roller, Red - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2

Kärcher Brush Roller, Red

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57622980
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

70EUR

  • ≈ 365 RON
  • ≈ 79 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57622980
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Kärcher Side Brush, Soft KMR - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Kärcher Side Brush, Soft KMR - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2

Kärcher Side Brush, Soft KMR

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 69061330
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

75EUR

  • ≈ 391 RON
  • ≈ 85 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 69061330
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Kärcher Brush Roller - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Kärcher Brush Roller - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2

Kärcher Brush Roller

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57622090
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

65EUR

  • ≈ 339 RON
  • ≈ 74 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57622090
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Kärcher Brush Roller white - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Kärcher Brush Roller white - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2
Kärcher Brush Roller white - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 3

Kärcher Brush Roller white

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57622970
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

65EUR

  • ≈ 339 RON
  • ≈ 74 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57622970
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
2X Kärcher Brush Roller, white - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
2X Kärcher Brush Roller, white - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2

2X Kärcher Brush Roller, white

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57622960
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

65EUR

  • ≈ 339 RON
  • ≈ 74 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57622960
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Kärcher Brush Roller, Black - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Kärcher Brush Roller, Black - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2
Kärcher Brush Roller, Black - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 3
Kärcher Brush Roller, Black - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 4

Kärcher Brush Roller, Black

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57621270
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

50EUR

  • ≈ 261 RON
  • ≈ 56 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57621270
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Kärcher Brush Roller, black - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Kärcher Brush Roller, black - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2
Kärcher Brush Roller, black - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 3

Kärcher Brush Roller, black

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57621720
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

50EUR

  • ≈ 261 RON
  • ≈ 56 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57621720
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Brush roller, white Kärcher - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Brush roller, white Kärcher - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2
Brush roller, white Kärcher - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 3
Brush roller, white Kärcher - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 4

Brush roller, white Kärcher

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57621690
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

50EUR

  • ≈ 261 RON
  • ≈ 56 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57621690
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Kärcher Brush Roller,white - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Kärcher Brush Roller,white - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2
Kärcher Brush Roller,white - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 3
Kärcher Brush Roller,white - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 4

Kärcher Brush Roller,white

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57621120
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

50EUR

  • ≈ 261 RON
  • ≈ 56 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 57621120
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Kärcher Brush Roller, Black - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Kärcher Brush Roller, Black - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2

Kärcher Brush Roller, Black

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 69060100
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

150EUR

  • ≈ 783 RON
  • ≈ 170 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 69060100
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Kärcher Brush Roller PP Red - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Kärcher Brush Roller PP Red - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2
Kärcher Brush Roller PP Red - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 3
Kärcher Brush Roller PP Red - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 4

Kärcher Brush Roller PP Red

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 47622490
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

50EUR

  • ≈ 261 RON
  • ≈ 56 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 47622490
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact
Kärcher Disc Brush Red - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 1
Kärcher Disc Brush Red - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 2
Kärcher Disc Brush Red - Perie pentru Echipament curățenie: Foto 3

Kärcher Disc Brush Red

Perie pentru Echipament curățenie
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 69065630
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen

50EUR

  • ≈ 261 RON
  • ≈ 56 USD
NoulPotrivit pentru modele: KärcherÎnlocuiește OEM: 69065630
Noul
Țările de Jos, Haaksbergen
Formular de contact

Perie nou pentru Echipamente curățenie Kärcher Brush Roller grey

Vezi similare
Hmm, se pare că articolul este vândut
Perie pentru Echipament curățenie nou Kärcher Brush Roller grey: Foto 1

Găsiți oferte noi în catalog

Deschideți catalogul
zoom in
Perie pentru Echipament curățenie nou Kärcher Brush Roller grey: Foto 1
See what's in stock now
VÂNDUT

85EUR

  • ≈ 444 RON
  • ≈ 96 USD

6 August 2025

Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.

Marca

Număr de referință

948385
Înlocuiește OEM

57621260
Noul

Stare

nouă
Locația

Țările de Jos, Bouwstraat 8A, 7483 PA Haaksbergen, Netherlands

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

VÂNDUT

85EUR

  • ≈ 444 RON
  • ≈ 96 USD

6 August 2025

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Făcând clic pe orice link de pe acest site, confirmați acordul și permisiunea de a procesa datele personale, inclusiv utilizarea cookie-urilor și a altor tehnologii de urmărire. Acesta este menit să vă îmbunătățiți și personalizați experiența pe acest site, pe celelalte site-uri ale noastre și pe agenții de publicitate terță parte care lucrează cu noi. Companiile partenere pot, de asemenea, să stocheze module cookie pe dispozitivul dvs. sau să utilizeze tehnologii similare pentru colectarea și procesarea informațiilor personale. Aflați mai multe despre modul în care procesăm informațiile dvs. personale.
t1 old test archive
t1 test archive - Attachment
t1 test archive - Forklift Focus B.V.