Cap tractor DAF XG 480 de vânzare, 42750 EUR, 2022 - 11089321
Găsiți DAF XG 480Accesați anunțurile pentru DAF XG 480
Anunțul in arhiva

Acest anunt este sters din baza noastră de date. Puteti comanda: DAF XG 480

Postați un anunț de căutare
Deschideți catalogul
Anunțul Cap tractor DAF XG 480 nu mai este disponibil, dar am găsit oferte similare (10)
Oferte similare:
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 1
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 2
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 3
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 4
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

DAF XG 480

Cap tractor
2022750682 km4x2Euro 6483 CPSarcină utilă: 11609 kgGreutate cu încărcătura: 19500 kg
Țările de Jos, Vuren
Publicat: 21zile.Număr de referință 327194

41 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 218 995 RON
  • ≈ 47 682 USD
2022750682 km4x2Euro 6483 CPSarcină utilă: 11609 kgGreutate cu încărcătura: 19500 kg
Țările de Jos, Vuren
Formular de contact
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 1
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 2
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 3
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 4
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (18)

DAF XG 480

Cap tractor
2022421420 km4x2Euro 6Sarcină utilă: 11472 kgGreutate cu încărcătura: 19500 kg
Țările de Jos, Vuren
Publicat: 2l. Număr de referință 326872

41 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 218 995 RON
  • ≈ 47 682 USD
2022421420 km4x2Euro 6Sarcină utilă: 11472 kgGreutate cu încărcătura: 19500 kg
Țările de Jos, Vuren
Formular de contact
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 1
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 2
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 3
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 4
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (18)

DAF XG 480

Cap tractor
2022420980 km4x2Euro 6483 CPSarcină utilă: 11370 kgGreutate cu încărcătura: 19500 kg
Țările de Jos, Vuren
Publicat: 2l. Număr de referință 326873

41 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 218 995 RON
  • ≈ 47 682 USD
2022420980 km4x2Euro 6483 CPSarcină utilă: 11370 kgGreutate cu încărcătura: 19500 kg
Țările de Jos, Vuren
Formular de contact
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 1
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 2
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 3
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 4
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (17)

DAF XG 480

Cap tractor
2022427309 km4x2Euro 6483 CPSarcină utilă: 11430 kgGreutate cu încărcătura: 19500 kg
Țările de Jos, Vuren
Publicat: 2l. Număr de referință 326871

41 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 218 995 RON
  • ≈ 47 682 USD
2022427309 km4x2Euro 6483 CPSarcină utilă: 11430 kgGreutate cu încărcătura: 19500 kg
Țările de Jos, Vuren
Formular de contact
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 1
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 2
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 3
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 4
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (16)

DAF XG 480

Cap tractor
2022425128 km4x2Euro 6483 CP
Belgia, Tessenderlo-Ham
Publicat: 20zile.Număr de referință 12250098

41 650EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 217 689 RON
  • ≈ 47 397 USD
2022425128 km4x2Euro 6483 CP
Belgia, Tessenderlo-Ham
Formular de contact
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 1
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 2
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 3
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 4
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (16)

DAF XG 480

Cap tractor
2022430131 km4x2Euro 6483 CP
Belgia, Tessenderlo-Ham
Publicat: 20zile.Număr de referință 12250099

41 650EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 217 689 RON
  • ≈ 47 397 USD
2022430131 km4x2Euro 6483 CP
Belgia, Tessenderlo-Ham
Formular de contact
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 1
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 2
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 3
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 4
DAF XG 480 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (39)

DAF XG 480

Cap tractor
2022546000 km4x2Euro 6480 CP
Ungaria, XVIII. kerület
Publicat: 7zile.Număr de referință IMP-4453

41 400EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 216 382 RON
  • ≈ 47 113 USD
2022546000 km4x2Euro 6480 CP
Ungaria, XVIII. kerület
Formular de contact
DAF XG 480 NIGHTAIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 1
DAF XG 480 NIGHTAIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 2
DAF XG 480 NIGHTAIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 3
DAF XG 480 NIGHTAIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 4
DAF XG 480 NIGHTAIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (19)

DAF XG 480 NIGHTAIRCO 2X TANK

Cap tractor
2022425992 km4x2Euro 6483 CPSarcină utilă: 11440 kgGreutate cu încărcătura: 19500 kg
Țările de Jos, Vuren
Publicat: 1l. Număr de referință 327308

42 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 224 222 RON
  • ≈ 48 820 USD
2022425992 km4x2Euro 6483 CPSarcină utilă: 11440 kgGreutate cu încărcătura: 19500 kg
Țările de Jos, Vuren
Formular de contact
DAF XG 480 NIGHT AIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 1
DAF XG 480 NIGHT AIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 2
DAF XG 480 NIGHT AIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 3
DAF XG 480 NIGHT AIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 4
DAF XG 480 NIGHT AIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (18)

DAF XG 480 NIGHT AIRCO 2X TANK

Cap tractor
2022424599 km4x2Euro 6483 CPSarcină utilă: 11390 kgGreutate cu încărcătura: 19500 kg
Țările de Jos, Vuren
Publicat: 1l. Număr de referință 327310

42 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 224 222 RON
  • ≈ 48 820 USD
2022424599 km4x2Euro 6483 CPSarcină utilă: 11390 kgGreutate cu încărcătura: 19500 kg
Țările de Jos, Vuren
Formular de contact
DAF XG 480 NIGHT AIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 1
DAF XG 480 NIGHT AIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 2
DAF XG 480 NIGHT AIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 3
DAF XG 480 NIGHT AIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 4
DAF XG 480 NIGHT AIRCO 2X TANK - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (18)

DAF XG 480 NIGHT AIRCO 2X TANK

Cap tractor
2022422667 km4x2Euro 6483 CPSarcină utilă: 11482 kgGreutate cu încărcătura: 19500 kg
Țările de Jos, Vuren
Publicat: 1l. Număr de referință 327311

42 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 224 222 RON
  • ≈ 48 820 USD
2022422667 km4x2Euro 6483 CPSarcină utilă: 11482 kgGreutate cu încărcătura: 19500 kg
Țările de Jos, Vuren
Formular de contact

Cap tractor DAF XG 480

Vezi similare
Hmm, se pare că articolul este vândut
Cap tractor DAF XG 480: Foto 1

Găsiți oferte noi în catalog

Deschideți catalogul
zoom in
Cap tractor DAF XG 480: Foto 1
See what's in stock now
Vehicule comerciale DAF
4.65
4 de recenzii
VÂNDUT

42 750EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 223 438 RON
  • ≈ 48 649 USD

2 Aprilie 2026

Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.

Marca

Model

Număr de referință

TC78986
Anul de fabricație

Kilometraj

420941 km
Data primei înmatriculări

06.10.2022
Greutate proprie

8150 kg
Locația

Belgia, Ieperstraat 103, Hooglede, BE
Motor/transmisie
clasa de emisii

combustibil

diesel
puterea motorului

480 CP
cutie de viteze

transmisie

Automatikgetriebe
Şasiu/Suspensie
configuraţiile punţilor

ax direcție

roţi împerecheate

Cabină
tip de cabină

cabină de dormit

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Vehicule comerciale DAF
4.65
4 de recenzii
VÂNDUT

42 750EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 223 438 RON
  • ≈ 48 649 USD

2 Aprilie 2026

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Alte serii de Cap tractoare DAF

Făcând clic pe orice link de pe acest site, confirmați acordul și permisiunea de a procesa datele personale, inclusiv utilizarea cookie-urilor și a altor tehnologii de urmărire. Acesta este menit să vă îmbunătățiți și personalizați experiența pe acest site, pe celelalte site-uri ale noastre și pe agenții de publicitate terță parte care lucrează cu noi. Companiile partenere pot, de asemenea, să stocheze module cookie pe dispozitivul dvs. sau să utilizeze tehnologii similare pentru colectarea și procesarea informațiilor personale. Aflați mai multe despre modul în care procesăm informațiile dvs. personale.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - TheTruckCompany