Cap tractor MAN TGX18.440 de vânzare, 6600 EUR, 2013 - 11326064
Găsiți MAN TGX 18.440Accesați anunțurile pentru MAN TGX 18.440
Anunțul in arhiva

Acest anunt este sters din baza noastră de date. Puteti comanda: MAN TGX18.440

Postați un anunț de căutare
Deschideți catalogul
Anunțul Cap tractor MAN TGX18.440 nu mai este disponibil, dar am găsit oferte similare (20)
Oferte similare:
MAN TGX18.440 - Cap tractor: Foto 1
MAN TGX18.440 - Cap tractor: Foto 2
MAN TGX18.440 - Cap tractor: Foto 3
MAN TGX18.440 - Cap tractor: Foto 4
MAN TGX18.440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

MAN TGX18.440

Cap tractor
2013861426 km4x2Euro 5441 CPSarcină utilă: 9974 kgGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Lituania, Vilnius
Publicat: 8zile.

7 000EUR

Pret fara TVA

Licitaţie
  • ≈ 36 772 RON
  • ≈ 8 165 USD
2013861426 km4x2Euro 5441 CPSarcină utilă: 9974 kgGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Lituania, Vilnius
Formular de contact
MAN TGA 18.440 - Cap tractor: Foto 1
MAN TGA 18.440 - Cap tractor: Foto 2
MAN TGA 18.440 - Cap tractor: Foto 3
MAN TGA 18.440 - Cap tractor: Foto 4
MAN TGA 18.440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (34)

MAN TGA 18.440

Cap tractor
20121112613 km
Polonia, Zamość
Publicat: 13zile.

6 614EUR

  • ≈ 34 745 RON
  • ≈ 7 715 USD
20121112613 km
Polonia, Zamość
Formular de contact
MAN TGX 18.460 - Cap tractor: Foto 1
MAN TGX 18.460 - Cap tractor: Foto 2
MAN TGX 18.460 - Cap tractor: Foto 3
MAN TGX 18.460 - Cap tractor: Foto 4
MAN TGX 18.460 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (50)

MAN TGX 18.460

Cap tractor
2017459000 km
Franța, Huttenheim
Publicat: 2l. Număr de referință 737925

6 900EUR

  • ≈ 36 247 RON
  • ≈ 8 048 USD
2017459000 km
Franța, Huttenheim
Formular de contact
MAN TGX 18.440 - Cap tractor: Foto 1
MAN TGX 18.440 - Cap tractor: Foto 2
MAN TGX 18.440 - Cap tractor: Foto 3
MAN TGX 18.440 - Cap tractor: Foto 4
MAN TGX 18.440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (18)

MAN TGX 18.440

Cap tractor
2013712015 kmEuro 5440 CPSarcină utilă: 11900 kgGreutate cu încărcătura: 19000 kg
Belgia, Hooglede
Publicat: 22zile.Număr de referință TC26465

7 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 41 500 RON
  • ≈ 9 215 USD
2013712015 kmEuro 5440 CPSarcină utilă: 11900 kgGreutate cu încărcătura: 19000 kg
Belgia, Hooglede
Formular de contact
MAN TGA XXL 18.440 - Cap tractor: Foto 1
MAN TGA XXL 18.440 - Cap tractor: Foto 2
MAN TGA XXL 18.440 - Cap tractor: Foto 3
MAN TGA XXL 18.440 - Cap tractor: Foto 4
MAN TGA XXL 18.440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (5)

MAN TGA XXL 18.440

Cap tractor
20084x2Euro 4440 CP
Germania, Holzheim
Publicat: 1l.

6 999EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 36 767 RON
  • ≈ 8 164 USD
20084x2Euro 4440 CP
Germania, Holzheim
Formular de contact
MAN TGX 18.440 broken MOTOR casse - Cap tractor: Foto 1
MAN TGX 18.440 broken MOTOR casse - Cap tractor: Foto 2
MAN TGX 18.440 broken MOTOR casse - Cap tractor: Foto 3
MAN TGX 18.440 broken MOTOR casse - Cap tractor: Foto 4
MAN TGX 18.440 broken MOTOR casse - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (13)

MAN TGX 18.440 broken MOTOR casse

Cap tractor
20144x2Euro 6
Belgia, Bree

7 350EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 38 611 RON
  • ≈ 8 573 USD
20144x2Euro 6
Belgia, Bree
Formular de contact
MAN TGA 18.440 - Cap tractor: Foto 1
MAN TGA 18.440 - Cap tractor: Foto 2
MAN TGA 18.440 - Cap tractor: Foto 3
MAN TGA 18.440 - Cap tractor: Foto 4
MAN TGA 18.440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (13)

MAN TGA 18.440

Cap tractor
2006276126 km4x2Euro 3Sarcină utilă: 10300 kgGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Belgia, Bree

7 200EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 37 823 RON
  • ≈ 8 398 USD
2006276126 km4x2Euro 3Sarcină utilă: 10300 kgGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Belgia, Bree
Formular de contact
MAN TGA18.440 - Cap tractor: Foto 1
MAN TGA18.440 - Cap tractor: Foto 2
MAN TGA18.440 - Cap tractor: Foto 3
MAN TGA18.440 - Cap tractor: Foto 4
MAN TGA18.440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

MAN TGA18.440

Cap tractor
20074x2Euro 4441 CPSarcină utilă: 11880 kgGreutate cu încărcătura: 19000 kg
Lituania, Vilnius
Publicat: 15zile.

6 000EUR

Pret fara TVA

Licitaţie
  • ≈ 31 519 RON
  • ≈ 6 998 USD
20074x2Euro 4441 CPSarcină utilă: 11880 kgGreutate cu încărcătura: 19000 kg
Lituania, Vilnius
Formular de contact
MAN TGS TGS 18.440 - Cap tractor: Foto 1
MAN TGS TGS 18.440 - Cap tractor: Foto 2
MAN TGS TGS 18.440 - Cap tractor: Foto 3
MAN TGS TGS 18.440 - Cap tractor: Foto 4
MAN TGS TGS 18.440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

MAN TGS TGS 18.440

Cap tractor
2015663258 kmEuro 6440 CPGreutate cu încărcătura: 18600 kg
Țările de Jos, Veghel
Publicat: 5zile.Număr de referință 70318429

7 200EUR

  • ≈ 37 823 RON
  • ≈ 8 398 USD
2015663258 kmEuro 6440 CPGreutate cu încărcătura: 18600 kg
Țările de Jos, Veghel
Formular de contact
MAN 18.440 TGX - Cap tractor: Foto 1
MAN 18.440 TGX - Cap tractor: Foto 2
MAN 18.440 TGX - Cap tractor: Foto 3
MAN 18.440 TGX - Cap tractor: Foto 4
MAN 18.440 TGX - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (18)

MAN 18.440 TGX

Cap tractor
2012862901 km4x2Euro 6441 CPSarcină utilă: 10061 kgGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Țările de Jos, Vuren
Publicat: 11zile.Număr de referință 329087

7 950EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 41 763 RON
  • ≈ 9 273 USD
2012862901 km4x2Euro 6441 CPSarcină utilă: 10061 kgGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Țările de Jos, Vuren
Formular de contact
MAN TGX 18.440 - Cap tractor: Foto 1
MAN TGX 18.440 - Cap tractor: Foto 2
MAN TGX 18.440 - Cap tractor: Foto 3
MAN TGX 18.440 - Cap tractor: Foto 4
MAN TGX 18.440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

MAN TGX 18.440

Cap tractor
20151060000 km4x2440 CP
Lituania, Kaunas
Publicat: 2l.

8 000EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 42 026 RON
  • ≈ 9 331 USD
20151060000 km4x2440 CP
Lituania, Kaunas
Formular de contact
MAN TGX18.440 XLX - Cap tractor: Foto 1
MAN TGX18.440 XLX - Cap tractor: Foto 2
MAN TGX18.440 XLX - Cap tractor: Foto 3
MAN TGX18.440 XLX - Cap tractor: Foto 4
MAN TGX18.440 XLX - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (18)

MAN TGX18.440 XLX

Cap tractor
2016786756 km4x2Euro 6441 CPGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Republica Ceha, Nové Strašecí
Publicat: 2l. Număr de referință 21725-39

7 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 41 500 RON
  • ≈ 9 215 USD
2016786756 km4x2Euro 6441 CPGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Republica Ceha, Nové Strašecí
Formular de contact
MAN TGX 18.460 4x2 LLS-U, Lowliner, Retarder, - Cap tractor: Foto 1
MAN TGX 18.460 4x2 LLS-U, Lowliner, Retarder, - Cap tractor: Foto 2
MAN TGX 18.460 4x2 LLS-U, Lowliner, Retarder, - Cap tractor: Foto 3
MAN TGX 18.460 4x2 LLS-U, Lowliner, Retarder, - Cap tractor: Foto 4
MAN TGX 18.460 4x2 LLS-U, Lowliner, Retarder, - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (15)

MAN TGX 18.460 4x2 LLS-U, Lowliner, Retarder,

Cap tractor
436350 km4x2Euro 6459 CPSarcină utilă: 10199 kgGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Avariat
Germania, Bovenden

6 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 36 247 RON
  • ≈ 8 048 USD
436350 km4x2Euro 6459 CPSarcină utilă: 10199 kgGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Damaged
Germania, Bovenden
Formular de contact
MAN 18.480 TGX 4x2, Zum Schlachten, Motor defekt - Cap tractor: Foto 1
MAN 18.480 TGX 4x2, Zum Schlachten, Motor defekt - Cap tractor: Foto 2
MAN 18.480 TGX 4x2, Zum Schlachten, Motor defekt - Cap tractor: Foto 3
MAN 18.480 TGX 4x2, Zum Schlachten, Motor defekt - Cap tractor: Foto 4
MAN 18.480 TGX 4x2, Zum Schlachten, Motor defekt - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (12)

MAN 18.480 TGX 4x2, Zum Schlachten, Motor defekt

Cap tractor
20144x2Euro 6480 CPGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Germania, Sittensen
Publicat: 2l. Număr de referință SI86033

6 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 36 247 RON
  • ≈ 8 048 USD
20144x2Euro 6480 CPGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Germania, Sittensen
MAN TGX18.440 EURO 6 - Cap tractor: Foto 1
MAN TGX18.440 EURO 6 - Cap tractor: Foto 2
MAN TGX18.440 EURO 6 - Cap tractor: Foto 3
MAN TGX18.440 EURO 6 - Cap tractor: Foto 4
MAN TGX18.440 EURO 6 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

MAN TGX18.440 EURO 6

Cap tractor
20141029800 km4x2Euro 6439 CPGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Republica Ceha, Nové Strašecí
Publicat: 1l. Număr de referință 19726-115

7 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 41 500 RON
  • ≈ 9 215 USD
20141029800 km4x2Euro 6439 CPGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Republica Ceha, Nové Strašecí
Formular de contact
MAN 18.430 SZM Kipphydraulik - Cap tractor: Foto 1
MAN 18.430 SZM Kipphydraulik - Cap tractor: Foto 2
MAN 18.430 SZM Kipphydraulik - Cap tractor: Foto 3
MAN 18.430 SZM Kipphydraulik - Cap tractor: Foto 4
MAN 18.430 SZM Kipphydraulik - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (8)

MAN 18.430 SZM Kipphydraulik

Cap tractor
20051439000 km4x2Euro 3430 CPGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Germania, Lübbecke
Publicat: 2l.

6 500EUR

  • ≈ 34 146 RON
  • ≈ 7 582 USD
20051439000 km4x2Euro 3430 CPGreutate cu încărcătura: 18000 kg
Germania, Lübbecke
Formular de contact
MAN TGX 18.420 - Cap tractor: Foto 1
MAN TGX 18.420 - Cap tractor: Foto 2
MAN TGX 18.420 - Cap tractor: Foto 3
MAN TGX 18.420 - Cap tractor: Foto 4
MAN TGX 18.420 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (10)

MAN TGX 18.420

Cap tractor
2018435902 km4x2Euro 6420 CP
Avariat
Belgia, -
Publicat: 1l. Număr de referință 26060895

5 850EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 30 731 RON
  • ≈ 6 823 USD
2018435902 km4x2Euro 6420 CP
Damaged
Belgia, -
Formular de contact
MAN TGX 480 - Cap tractor: Foto 1
MAN TGX 480 - Cap tractor: Foto 2
MAN TGX 480 - Cap tractor: Foto 3
MAN TGX 480 - Cap tractor: Foto 4
MAN TGX 480 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (13)

MAN TGX 480

Cap tractor
2014929390 km
Spania, Alcalá de Guadaíra
Publicat: 2zile.

7 000EUR

  • ≈ 36 772 RON
  • ≈ 8 165 USD
2014929390 km
Spania, Alcalá de Guadaíra
Formular de contact
MAN TGS 18.400 - Cap tractor: Foto 1
MAN TGS 18.400 - Cap tractor: Foto 2
MAN TGS 18.400 - Cap tractor: Foto 3
MAN TGS 18.400 - Cap tractor: Foto 4
MAN TGS 18.400 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (11)

MAN TGS 18.400

Cap tractor
2013988582 km4x2Euro 5394 CP
Polonia, Chełm
Publicat: 1l.

7 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 39 399 RON
  • ≈ 8 748 USD
2013988582 km4x2Euro 5394 CP
Polonia, Chełm
Formular de contact
MAN TGX TGX 440 NL TRUCK - Cap tractor: Foto 1
MAN TGX TGX 440 NL TRUCK - Cap tractor: Foto 2
MAN TGX TGX 440 NL TRUCK - Cap tractor: Foto 3
MAN TGX TGX 440 NL TRUCK - Cap tractor: Foto 4
MAN TGX TGX 440 NL TRUCK - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (16)

MAN TGX TGX 440 NL TRUCK

Cap tractor
2013974110 km4x2Euro 6440 CPGreutate cu încărcătura: 18600 kg
Belgia, Hoogstraten

8 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 44 652 RON
  • ≈ 9 915 USD
2013974110 km4x2Euro 6440 CPGreutate cu încărcătura: 18600 kg
Belgia, Hoogstraten
Formular de contact

Cap tractor MAN TGX18.440

Vezi similare
Hmm, se pare că articolul este vândut
Cap tractor MAN TGX18.440: Foto 1

Găsiți oferte noi în catalog

Deschideți catalogul
zoom in
Cap tractor MAN TGX18.440: Foto 1
See what's in stock now
Vehicule comerciale MAN
4.24
5 de recenzii
VÂNDUT

6 600EUR

  • ≈ 34 671 RON
  • ≈ 7 698 USD

28 Iulie 2026

Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.

Marca

Anul de fabricație

Kilometraj

1450000 km
Stare

buna
Locația

Lituania, Lithuania, Klaipėda County, LT-9712, Kretinga, J.Pabrėžos street 78
Motor/transmisie
clasa de emisii

combustibil

diesel
puterea motorului

440 CP
cutie de viteze

Şasiu/Suspensie
suspensie

foi de arc/pneumatică
configuraţiile punţilor

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Vehicule comerciale MAN
4.24
5 de recenzii
VÂNDUT

6 600EUR

  • ≈ 34 671 RON
  • ≈ 7 698 USD

28 Iulie 2026

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Alte serii de Cap tractoare MAN

Prin utilizarea acestui site, sunteți de acord cu folosirea cookie-urilor și cu prelucrarea datelor dumneavoastră cu caracter personal. Aflați mai multe
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - UAB "RNT Group"