Platformă verticală Haulotte Star 10-1 de vânzare, 2006 - 10552989
Găsiți HAULOTTEAccesați anunțurile pentru HAULOTTE
Anunțul in arhiva

Acest anunt este sters din baza noastră de date. Puteti comanda: Haulotte Star 10-1

Postați un anunț de căutare
Deschideți catalogul
Anunțul Platformă verticală Haulotte Star 10-1 nu mai este disponibil, dar am găsit oferte similare (10)
Oferte similare:
Haulotte STAR 10-1 - Platformă verticală: Foto 1
Haulotte STAR 10-1 - Platformă verticală: Foto 2
Haulotte STAR 10-1 - Platformă verticală: Foto 3
Haulotte STAR 10-1 - Platformă verticală: Foto 4
Haulotte STAR 10-1 - Platformă verticală: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (29)

Haulotte STAR 10-1

Platformă verticală
2012608 oreGreutate proprie: 2735 kg
Franța, Neuville-Saint-Amand
Publicat: 1l. Număr de referință 18057659

16 000EUR

  • ≈ 83 860 RON
  • ≈ 18 272 USD
2012608 oreGreutate proprie: 2735 kg
Franța, Neuville-Saint-Amand
Formular de contact
Haulotte Star 10-1 - Platformă verticală: Foto 1
Haulotte Star 10-1 - Platformă verticală: Foto 2
Haulotte Star 10-1 - Platformă verticală: Foto 3
Haulotte Star 10-1 - Platformă verticală: Foto 4
Haulotte Star 10-1 - Platformă verticală: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (34)
Electric

Haulotte Star 10-1

Platformă verticală
2014424 oreGreutate proprie: 2735 kgSarcină utilă: 200 kg
Polonia, Dabrowa Tarnowska

8 002EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 41 940 RON
  • ≈ 9 138 USD
2014424 oreGreutate proprie: 2735 kgSarcină utilă: 200 kg
Polonia, Dabrowa Tarnowska
Formular de contact
HAULOTTE Star 10 - Platformă verticală: Foto 1
HAULOTTE Star 10 - Platformă verticală: Foto 2

HAULOTTE Star 10

Platformă verticală
2014Sarcină utilă: 200 kg
România, Biharea
Publicat: 28zile.
Solicita pretul
2014Sarcină utilă: 200 kg
România, Biharea
Formular de contact
HAULOTTE Star 10 - Platformă verticală: Foto 1
HAULOTTE Star 10 - Platformă verticală: Foto 2
HAULOTTE Star 10 - Platformă verticală: Foto 3
HAULOTTE Star 10 - Platformă verticală: Foto 4
HAULOTTE Star 10 - Platformă verticală: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (8)
Electric

HAULOTTE Star 10

Platformă verticală
2007
Polonia, Skawina
Publicat: 1l. Număr de referință 96371
Solicita pretul
2007
Polonia, Skawina
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 1
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 2
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 3
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 4
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (10)
Electric

Haulotte Star 10

Platformă verticală
2018
Ungaria, V. kerület
Publicat: 28zile.

14 000EUR

  • ≈ 73 377 RON
  • ≈ 15 988 USD
2018
Ungaria, V. kerület
Formular de contact
Haulotte STAR 10 - Platformă verticală: Foto 1
Haulotte STAR 10 - Platformă verticală: Foto 2
Haulotte STAR 10 - Platformă verticală: Foto 3
Haulotte STAR 10 - Platformă verticală: Foto 4
Haulotte STAR 10 - Platformă verticală: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (16)

Haulotte STAR 10

Platformă verticală
2014223 ore
Italia, Forlì
Publicat: 21zile.

12 500EUR

  • ≈ 65 515 RON
  • ≈ 14 275 USD
2014223 ore
Italia, Forlì
Formular de contact
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 1
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 2
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 3
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 4
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (14)
Electric

Haulotte Star 10

Platformă verticală
2014747 ore
Polonia, Pleszew
Publicat: 20zile.

5 855EUR

  • ≈ 30 687 RON
  • ≈ 6 686 USD
2014747 ore
Polonia, Pleszew
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 1
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 2
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 3
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 4
Haulotte Star 10  - Platformă verticală: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (11)
Electric

Haulotte Star 10

Platformă verticală
2012453 ore
Polonia, Pleszew
Publicat: 23zile.

5 620EUR

  • ≈ 29 455 RON
  • ≈ 6 418 USD
2012453 ore
Polonia, Pleszew
Haulotte STAR 10AC  - Platformă verticală: Foto 1
Haulotte STAR 10AC  - Platformă verticală: Foto 2
Haulotte STAR 10AC  - Platformă verticală: Foto 3
Haulotte STAR 10AC  - Platformă verticală: Foto 4

Haulotte STAR 10AC

Platformă verticală
2017598 ore
Belgia, Waregem
Publicat: 28zile.Număr de referință V38640

9 950EUR

  • ≈ 52 150 RON
  • ≈ 11 362 USD
2017598 ore
Belgia, Waregem
Formular de contact
Haulotte STAR 10AC  - Platformă verticală: Foto 1
Haulotte STAR 10AC  - Platformă verticală: Foto 2
Haulotte STAR 10AC  - Platformă verticală: Foto 3
Haulotte STAR 10AC  - Platformă verticală: Foto 4
Haulotte STAR 10AC  - Platformă verticală: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (15)

Haulotte STAR 10AC

Platformă verticală
2016715 ore
Belgia, Waregem
Publicat: 28zile.Număr de referință V38269

8 950EUR

  • ≈ 46 909 RON
  • ≈ 10 220 USD
2016715 ore
Belgia, Waregem
Formular de contact

Platformă verticală Haulotte Star 10-1

Vezi similare
Hmm, se pare că articolul este vândut
Platformă verticală Haulotte Star 10-1: Foto 1

Găsiți oferte noi în catalog

Deschideți catalogul
zoom in
Platformă verticală Haulotte Star 10-1: Foto 1
See what's in stock now
Mașinării grele HAULOTTE
4.4
1 de recenzii
VÂNDUT

The seller didn't indicate the price

Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.

Marca

Număr de referință

18788
Anul de fabricație

Ore de functionare

2811 ore
Sarcină utilă

227 kg
Locația

Țările de Jos, Schimminck 1c, 5301 KR Zaltbommel, The Netherlands
Motor/transmisie
combustibil

electric

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Mașinării grele HAULOTTE
4.4
1 de recenzii
VÂNDUT

The seller didn't indicate the price

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Făcând clic pe orice link de pe acest site, confirmați acordul și permisiunea de a procesa datele personale, inclusiv utilizarea cookie-urilor și a altor tehnologii de urmărire. Acesta este menit să vă îmbunătățiți și personalizați experiența pe acest site, pe celelalte site-uri ale noastre și pe agenții de publicitate terță parte care lucrează cu noi. Companiile partenere pot, de asemenea, să stocheze module cookie pe dispozitivul dvs. sau să utilizeze tehnologii similare pentru colectarea și procesarea informațiilor personale. Aflați mai multe despre modul în care procesăm informațiile dvs. personale.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Forklifthouse B.V.