Găsiți GENERAL MAKİNAAccesați anunțurile pentru GENERAL MAKİNA
Deschideți catalogul
Anunțul Utilaje miniere General Makina GNR03 Mobile Crushing System nu mai este disponibil, dar am găsit oferte similare (3)
Oferte similare:
Cele mai potrivite
General Makina Crushing and Screening Plant Exporter- Turkey - Utilaje miniere: Foto 1
General Makina Crushing and Screening Plant Exporter- Turkey - Utilaje miniere: Foto 2
General Makina Crushing and Screening Plant Exporter- Turkey - Utilaje miniere: Foto 3
General Makina Crushing and Screening Plant Exporter- Turkey - Utilaje miniere: Foto 4
General Makina Crushing and Screening Plant Exporter- Turkey - Utilaje miniere: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (10)
Electric

General Makina Crushing and Screening Plant Exporter- Turkey

Utilaje miniere
Noul2026Greutate proprie: 58000 kg
Noul
Turcia, Torbali
Publicat: 1l.
Solicita pretul
Noul2026Greutate proprie: 58000 kg
Noul
Turcia, Torbali
GENERAL MAKİNA Mining & Quarry Equipment Exporter - Utilaje miniere: Foto 1
GENERAL MAKİNA Mining & Quarry Equipment Exporter - Utilaje miniere: Foto 2
GENERAL MAKİNA Mining & Quarry Equipment Exporter - Utilaje miniere: Foto 3
GENERAL MAKİNA Mining & Quarry Equipment Exporter - Utilaje miniere: Foto 4
GENERAL MAKİNA Mining & Quarry Equipment Exporter - Utilaje miniere: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (6)
Electric

GENERAL MAKİNA Mining & Quarry Equipment Exporter

Utilaje miniere
Noul2026Greutate proprie: 55000 kg
Noul
Turcia, Torbali
Publicat: 1l.
Solicita pretul
Noul2026Greutate proprie: 55000 kg
Noul
Turcia, Torbali
General Makina Crusher and Screener Sale From Manufacturer - Utilaje miniere: Foto 1
General Makina Crusher and Screener Sale From Manufacturer - Utilaje miniere: Foto 2
General Makina Crusher and Screener Sale From Manufacturer - Utilaje miniere: Foto 3
General Makina Crusher and Screener Sale From Manufacturer - Utilaje miniere: Foto 4
General Makina Crusher and Screener Sale From Manufacturer - Utilaje miniere: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (15)
Electric

General Makina Crusher and Screener Sale From Manufacturer

Utilaje miniere
Noul2026Greutate proprie: 55000 kg
Noul
Turcia, Torbali
Publicat: 1l.
Solicita pretul
Noul2026Greutate proprie: 55000 kg
Noul
Turcia, Torbali

Utilaje miniere nou General Makina GNR03 Mobile Crushing System

Vezi similare
Hmm, se pare că articolul este vândut
Utilaje miniere nou General Makina GNR03 Mobile Crushing System: Foto 1

Găsiți oferte noi în catalog

Deschideți catalogul
zoom in
Utilaje miniere nou General Makina GNR03 Mobile Crushing System: Foto 1
See what's in stock now
VÂNDUT

The seller didn't indicate the price

Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.

Anul de fabricație

Noul

Stare

nouă
Greutate

86000 kg
Greutate proprie

86000 kg
Lungime

17000 mm
Lățime

4200 mm
Înălțime

4500 mm
Capacitate

250-350 m³
Hidraulică

Voltaj

380 V
Culoare

negru, roșu, galben, portocaliu, gri
Locația

Turcia, Yazibasi Industrial Area, Balkan Street. 322 Sk. 29 Ekim Torbali / Izmir - TURKEY
Motor/transmisie
combustibil

electric
motor

250 kw
Şasiu/Suspensie
numărul de axe

4-ax
frâne

tambur
ungere centrală

roțile

8
anvelope noi

Caroserie
caroserie din material

oțel Hardox
Suplimentar
sistem alarma

garanție

carte de service

certificări

Iso, CE, Eac

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

VÂNDUT

The seller didn't indicate the price

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Oferte unice la cele mai mici prețuri!

Puteți, de asemenea, să plasați un anunț de cerere și vom trimite cererea dvs. la mii de vânzători.
🍪 Cookie-uri

Utilizăm module cookie și alte tehnologii pentru a asigura funcționalitatea site-ului nostru web, pentru a integra social media, pentru a personaliza conținutul și reclamele și pentru a analiza traficul pe site-urile noastre web. Politica de confidențialitate

Făcând clic pe "Accepta toate", sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor în toate scopurile de mai sus. De asemenea, vă puteți configura opțiunile făcând clic pe "Personalizați".

De asemenea, vă puteți răzgândi sau vă puteți opune utilizării modulelor cookie în orice moment, făcând clic pe "Setări cookie" în partea de jos a fiecărei pagini.

Cu permisiunea dvs., partenerii noștri de publicitate folosesc cookie-uri și identificatori pentru a prelucra datele de navigare și interacțiune în scopul publicității personalizate. Puteți modifica sau retrage consimțământul în orice moment în setările pentru cookie-uri.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - GENERAL MAKINA Stone Crushing Screening and Concrete Batching Plants